Kaip įsigyti QlikView?

HansaWorld pardavimų analizė

Atsisiųsti “HansaWorld pardavimai” analitinę aplikaciją

HansaWorld QV pardavimų analitinė aplikacija yra sukurta „HansaWorld“ apskaitos sistemos sukauptiems pardavimų duomenims analizuoti. Aplikacija sukurta programinės įrangos QlikView pagrindu ir naudoja demonstracinius duomenis. Aplikacija gali būti susieta su jūsų „HansaWorld“ duomenu baze. Aplikacija skirta plačiam vartotojų ratui: pardavimo vadybininkams, prekių kategorijų vadovams, komercijos ir pardavimų vadovams, įmonių vadovams.

Image Title

Image Title

Image Title

Taikomoji HansaWorld pardavimų demonstracinė analitinė aplikacija veikia pilna apimtimi su QlikView Personal Edition. Aplikacija veikia su demonstraciniais duomenimis. Aplikacija yra nemokama ir gali būti atsisiųsta neribotą skaičių kartų. Aplikacijos programinis kodas yra atviras, taigi vartotojas gali jį matyti, keisti ir kurti pats. Vienintelis taikomas aplikacijoje yra rodiklių apribojimas: pasibaigus trims mėnesiams nuo pirmosios aplikacijos atidarymo datos, aplikacijoje naujai nepakraunama pardavimų savikaina ir visi su savikaina susiję rodikliai (bendrasis pelnas, pelningumas ir t.t.).  Įdiegimo veiksmų seka:

  1. Atsisiųskite ir įdiekite QlikView Personal Edition;
  2. Atsisiųskite HansaWorld pardavimų analizės aplikaciją. Atsisiųstą dokumentų paketą išsaugokite savo kompiuteryje į norimą vietą (rekomenduotina ant Desktop) ir jį išarchyvuokite;
  3. Paleiskite QlikView ir atidarykite atsisiųstą hansaworld_pardavimai.qvw bylą;
  4. Užpildykite registracijos formą ir galite pradėti dirbti su demonstraciniais duomenimis;
  5. Peržiūrėkite mokomąjį filmuką apie QlikView veikimo principus, skirkite dešimt minučių ir perskaitykite Vartotojo vadovą HansaWorld pardavimų analitinės aplikacijos vartotojo vadovas (pdf).
  6. Kreipkitės į HansaWorld konsultantus, kad į analitinę aplikaciją įkeltų duomenis iš jūsų HansaWorld apskaitos sistemos;
  7. Naudokitės forumas.qlikas.lt ir užduokite konsultantams klausimus, praneškite apie pasitaikusias problemas.

Techninės konsultacijos:

forume  http://forumas.qlikas.lt

arba kreipkitės į

Milda Vitalytė, +370 619 69915, m.vitalyte@qlikas.lt

Dėl Qlikview programinės įrangos ir verslo analitikos su “HansaWorld” vystymo ir modifikavimo kreipkitės į QlikView partnerį:

UAB “Day Q”
Subačiaus 17-20, LT-01300, Vilnius
Telefonas: + 370 686 20879
el. paštas: info@dayq.lt